Kredito bendrovė Bobutės paskola

By | 2016 September 27

Bobutės paskola – tarp populiariausių

Gerai pasirinktas kredito kompanijos pavadinimas įsirėžė į atmintį ilgam. Prisistatanti kaip sava, lietuviška kredito kompanija, Bobutės paskola jau kuris laikas nesitraukia iš populiariausių kreditorių gretų. Tuo labiau, jog ir paslaugų įmonė teikia nemažai, pradedant greitaisiais kreditais, baigiant refinansavimu.

Visa marketingo kampanija pastatyta ant „bobutės“ įvaizdžio. Juk močiutė visada tas asmuo, kuris nieko negaili anūkui, išlaiko paslaptis, per daug neklausinėja ir neteisia. Reikia pinigų? Tuoj išsitrauks iš kišenėlės ar kokios stalčiuko ir duos kiek reikia. Būtent toks įvaizdis iš pradžių gal ir atrodė juokingai, tačiau išties pasiteisino ir leido kompanijai išpopuliarėti ir įsitvirtinti rinkoje.
Visgi, nepaisant prekinio ženklo populiarumo, dar 2015 metais AB „Bobutės paskola“ persivadino į AB „BnP Finance“. Prekiniai ženklai, tinklalapiai ir kreditų pavadinimai išlieka tie patys, pasikeitė tik pačios įmonės pavadinimas. Šis pasikeitimas į solidų, tarptautinį pavadinimą rodo kompanijos siekį atrodyti solidžiau potencialiems investuotojams ir galbūt bandymą eiti į tarptautinę rinką.
Kodėl verta rinktis Bobutės paskola?

Galima imti ir didesnės vertės kreditą. Bobutės paskola suteikia kreditus nuo 50 iki 4000 €, kas išties yra labai patogu. Ar reiktų vos keliasdešimt eurų ar gerokai didesnės sumos, ją galima gauti vienoje įmonėje. Tuo tarpu dalyje kitų kredito bendrovių orientuojamasi į smulkias sumas (50-500 €) arba į ilgalaikius kreditus. O toks susiskirstymas verčia klientus „lakstyti“ iš vienos bendrovės į kitą priklausomai nuo finansinių poreikių, o Bobutės paskola leidžia išlikti lojaliems, nes gali suteikti bet kokią paskolą.
Teikiamas paskolos refinansavimas. Refinansavimas šiuo metu itin populiari paslauga, padiktuota gyvenimo realybės. Daugelis turi pasiėmę kreditus, paskolas ir šios pradeda pamažu „smaugti“. Norint susitvarkyti savo finansus ir sumažinti mėnesines įmokas arba pasiimti papildomą paskolą, refinansavimas yra ko ne vienintelė išeitis.

Vertinami lojalūs klientai. Būti lojaliu apsimoka, ypač imant kreditus. Kompanijos mato jūsų kredito istoriją, žino ar atsiskaitote laiku. Todėl labiau linkę bendradarbiauti, suteikti paskolos atidavimo atidėjimus ar paskolas lengvatinėmis sąlygomis. Svarbiausia, reikia nebijoti derėtis ir prašyti. Paskolų rinkoje daug žaidėjų, todėl kiekviena kompanija siekia išlaikyti savo lojalių klientų ratą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *